Speciální ortopedické vložky ORTHOFEET

04.03.2018

Speciální ortopedické vložky ORTHOFEET - pohodlí pro život.

2D skenr ORTHOFEET - je v současnosti nejmodernější optické zařízení pomocí kterého zabezpečujeme komplexní diagnostiku chodidel. Je to statická a posturální analýza chodidel. Digitální senzory poskytují přesný obraz stavu chodidel, který pomocí softwaru identifikuje ortopedické vady a odchylky od fyziologického stavu (podélné nebo příčné plochonozí, valgózní nebo varózní postavení nohou, zkraty dolních končetin, patní ostruhy, odlehčení defektů a otlaků, identifikace kladívkových prstů a vbočených palců apod.).

Diagnostika pomocí těchto senzorů je velice spolehlivá a přesná, tím můžeme optimalizovat technologické procesy i stavbu ortopedických vložek, které budou po jejich zhotovení a aplikaci korigovat zjištěné vady nohou, ale i končetin, postavení pánve a páteře.

Všechna data získaná analýzou chodidel je možné archivovat a průběžně s nimi pracovat v rámci léčebného procesu a ošetření klienta ortopedickými vložkami. Tyto získané údaje nám v dlouhodobém horizontu poskytují relevantní vyhodnocení léčby.

Speciální ortopedické vložky ORTHOFEET jsou určeny pro použití do pohodlné obuvi s dostatkem místa na prsty a pevným opatkem (obuv na běžné nošení, sportovní, pracovní, kotníčková obuv, apod.) Velikost a tvar vložky upravujeme pouze v přední části zastřižením podle tvaru původní stélky tak, aby ortopedická vložka přesně dosedala do obuvi.